Lonca Agency & Social Media


Sosyal Medya Neden Bu Kadar Önemli?

Bir markanın insanlara ulaşabilmesi ve satışlarını arttırabilmesi için insanların devamlı bulunduğu yerlerde görünür olması gerekiyor. Önceleri bu mecralar; trafiğin yoğun olduğu noktalardaki billboardlar, AVM’ler, TV ve gazeteler olurken son yıllarda ideal mecra olarak sosyal medya kabul ediliyor.

Bugün dünya nüfusunun yüzde 45’i artık sosyal medya kullanıcısı. Bu 3,5 milyar insana tekabül ediyor. Türkiye ise, sosyal medya kullanıcıları arasında Instagram kullanımında en yüksek orana sahip.

Lonca Agency & Social Media Nasıl Kuruldu?

Lonca Agency & Social Media, Lonca Organization & More şirketinin bir alt girişimi olarak, işin başında şirketin kendi tanıtım işlerini kendi içinde yürütmek istemesiyle kurgulanan bir iş tanımıydı. Şirket yapılanması içindeki bu yeni oluşumun başka işletmeler tarafından beğenilip talep edilmesiyle birlikte ajans şirket dışına hizmet vermeye başlamıştır.

Lonca Agency & Social Media Ne Yapar?

006-branding

Kurumsal Kimlik

Logo, kartvizit, broşür, tişört, kupa vb. ürünlerin tasarımını yapıyoruz.
002-data

Web Sitesi Tasarımı

İşinizin vizyonunu, misyonunu interaktif bir şekilde ulaşılır hale getirme ister misiniz? Tasarımcılarımızla size sizi en iyi anlatacak olan web sitesini tasarlıyoruz.

007-video-production

Video Prodüksiyon

İsteğiniz halinde özgün tasarımlarla kitlenize en doğru şekilde hitap edecek reklam videosu ve ürün tanıtım görselleri çekiyoruz.
001-social-media

Sosyal Medya

Instagram gönderi & hikaye tasarımları, sponsorlu içerikler, ürün & hizmet tanıtımı haricinde işletme temasına uygun alt içerikler üretiyoruz.

Lonca Agency & More

Bize ulaşmak için +90 850 302 4907 numaralı WhatsApp Hattı'ndan yazabilirsiniz.