Hizmetlerimiz


Lonca Dijital Ajans

Sosyal Medya Neden Bu Kadar Önemli?

Bir markanın insanlara ulaşabilmesi ve satışlarını arttırabilmesi için insanların devamlı bulunduğu yerlerde görünür olması gerekiyor. Önceleri bu mecralar; trafiğin yoğun olduğu noktalardaki billboardlar, AVM’ler, TV ve gazeteler olurken son yıllarda ideal mecra olarak sosyal medya kabul ediliyor.

Bugün dünya nüfusunun yüzde 45’i artık sosyal medya kullanıcısı. Bu 3,5 milyar insana tekabül ediyor. Türkiye ise, sosyal medya kullanıcıları arasında Instagram kullanımında en yüksek orana sahip.

Planlı ve onaylı paylaşım

Twitter instagram gibi sosyal medya mecralarında oluşturacağınız takvime göre paylaşım yapıyoruz. Tasarımlarınızı beğeninize sunup önerilerinizle değiştiriyoruz onayınızla paylaşıyoruz. .

Websitesi tasarımı

İşinizin vizyonunu, misyonunu interaktif bir şekilde ulaşılır hale getirme ister misiniz? Tasarımcılarımızla size sizi en iyi anlatacak olan web sitesini tasarlıyoruz. .

Videolar ve Instagram story postları

Etkileşimin en yüksek olduğu saatlerde sizin için hazırlanmış postları istatiksel verilere dayanarak sosyal medyaya sunuyoruz. İsteğiniz halinde özgün tasarımlarla ve video içerikleriyle kitlenize en doğru şekilde hitap edecek sosyal medya akışını yakalıyoruz. .

Sosyal Medya Yönetimi

Siz işinizle ilgilenirken biz Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn ve isteğiniz doğrultusunda oluşturulacak sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz. .

İtibar Yönetimi

Gündemi takip ederek üreteceğimiz içeriklerle sosyal sorumluluk projelerine, özel günlere vizyonunuza en uygun olan içeriği hazırlıyoruz ve beğenmeniz takdirinde hayata geçiriyoruz. .

Organizasyon Hizmetleri


İş Organizasyonları

5 yıldır 5.000’i aşkın kişiyi bünyesinde misafir eden Lonca organizasyon Türkiye’nin Antalya, İzmir, Kayseri, İstanbul gibi çeşitli illerinde etkinliklere ev sahipliği yapmıştır. Tecrübelerimize güvenerek size zaman yaratmayı amaçladığımız bu hizmetimizde direktifleriniz doğrultusunda iş organizasyonlarınızı sizin için düzenliyoruz.

Hizmetlerimiz dahilinde:

Otel rezervasyonları,

Lojistik hizmetler (Uçak bileti koordinasyonları),

Ulaşım merkezlerinden shuttle hizmetleri,

Etkinlik içeriği geliştirme

bulunmaktadır.

Lojistik Hizmetler

Lonca organizasyon bünyesinde Türkiye içinde gittiğiniz şehirlerde servis, havalimanından ulaşım, araba kiralama gibi ihtiyaçlarınızda Lonca ailesi olarak tüm ülkeyi saran ekibimizle size lojistik hizmet sunuyoruz.

Referanslar